Kate Hudsonová tvárou značky Lindex

Spoločnosť Lindex sa rozhodla spolupracovať so svetoznámou herečkou Kate Hudsonovou ako s modelkou a múzou veľkej kampane na sezónu Jar a Leto 2014, ktorá sa má celosvetovo spustiť v obchodoch Lindexu a na internetových stránkach lindex.com 19. marca.

Kate Hudson úsmev

Táto herečka, nominovaná na Oscara a matka dvoch detí, vďaka svojej vrúcnej a prirodzenej osobnosti a nepopierateľnému talentu a kráse predstavuje dokonalú modelku a múzu pre jarnú a letnú kolekciu spoločnosti Lindex. „Sme nadšení, že tohtoročnú jar môžeme spolupracovať s Kate Hudson. Myslím si, že Kate svojou srdečnou a iskrivou osobnosťou, rovnako ako zjavným zmyslom pre štýl, dokonale vyjadruje našu módu,“ hovorí Johan Hallin, riaditeľ koncepcie a marketinguspoločnosti Lindex. Katin zaoceánsky životný štýl pomáha vdýchnuť osobitosť do jej vlastného osobitého štýlu. V Kate, ktorá trávi svoj čas striedavo v Londýne a Los Angeles, sa spája úžasné kalifornské kúzlo červeného koberca a európskej elegancie. Okrem herectva je Katinou celoživotnou vášňou móda.

„Táto kolekcia je taká svieža a jedinečná,“ vraví Kate Hudson. „Prihovára sa toľkým typom žien zo všetkých oblastí života tým skutočne módnym, ale pritom prístupným spôsobom.

“Kate Hudson bude spolupracovať so spoločnosťou Lindex na troch kolekciách. Prvá kolekcia je sviežou interpretáciou bohémskeho trendu, a to vďaka bohatým, ostrým farbám a osobitým kúskom z kašmíru, jemného úpletu a vyšívaných materiálov. Štýl ďalšej kolekcie, ktorú tvoria voľné nohavice, pulóvre a tričká, sa vyznačuje intenzívnejším mestským a ľahkým športovým nádychom. Posledná kolekcia je zábavná a koketná a významne v nej dominujú známky japonského štýlu. Svojou osobitosťou zaujmú voľné kimonové saká s kvetinovou potlačou, splývavé blúzky, voľné, skrátené nohavice a asymetrický dolný lem na šatách a sukniach.

„Spoluprácu so spoločnosťou Lindex na tejto kampani som si skutočne užívala. Tieto kúsky dýchajú ležérnymi, elegantnými, bohémskymi trendmi, voľne splývajú, no jednako v nich cítiť určitú štruktúru. Ide o veľmi výrazný rad módnych výrobkov, myslím si, že ženy ho budú milovať,” hovorí Kate Hudson.

Kolekcia Jar/Leto 2014 sa uvedie na trh vo všetkých obchodoch Lindex na 16 trhoch, rovnako ako na webových stránkach lindex.com, 19. marca.

Info:

Kate Hudson v mladosti odmietla úlohu vo filme Escape from L.A. ktorý jej mohol pomôcť rozbehnúť jej hereckú kariéru, pretože v ňom účinkoval jej nevlastný otec Kurt Russell. “Nechcela som byť posudzovaná ako protekčné dieťa” vraví Kate.

Zdroj: lindex.com
Fotografie: picomazing.com