Penelope Cruz & kolekcia Get the Look

Aj tento rok si spoločnosť Lindex vybrala pre exkluzívnu spoluprácu svetoznámu hviezdu filmového plátna, tentoraz je ňou španielska herečka Penelope Cruz.

Jej úžasný temperament a ženskosť sú dôkazom, že to bola skvelá voľba. Herečka, ktorá bola za svoj výkon ocenená Oscarom, je tiež veľmi krásna a dodáva celej kolekcií nádych glamour. „Penelope stelesňuje európsku sofistikovanosť a vďaka tomu získala celá kampaň celkom nový smer.

Jej životný štýl je skutočne hviezdny. Ide z roly do roly a cestuje medzi Madridom a Los Angeles.

Kto by nechcel nahliadnuť do jej dokonalého sveta? Celú kampaň okorenila zmyslom pre humor a predurčila ju na zábavu a príjemné vzrušenie,” hovorí Anne-Kathrine Almark, PR manažérka spoločnosti Lindex.

Kampaň Get the look Jar/leto 2013 zahŕňa tieto tri kolekcie:

Dokonalá párty

Inšpirácie pre jarnú párty kolekciu pramenia z luxusných prímorských rezortov. Svieža biela sa prelína s odtieňmi modrej, ktoré symbolizujú oceán, a so zelenou, ktorá pripomína farby džungle. Medzi vzormi prevládajú prúžky a kvety. Siluety sú veľmi ženské, zvodné a pohodlné. Kľúčové kúsky kolekcie sú šaty, široké sukne, nohavice, jemné úplety a úpletové tričká. Nezastupiteľné miesto majú šifón a čipka. Táto časť kolekcie bude v predaji od 24. apríla v predajni Lindex v Poluse.

Moje obľúbené

Druhá časť jarnej kolekcie je inšpirovaná Isabelou Marant a jej pohodovým, ale i napriek tomu ženským štýlom, ktorý kombinuje prvky parížskej módy a uvoľnenej atmosféry Los Angeles. Kolekcia je bohatá a farebná, zmyselná a ženská so silným vplyvom latino kultúry. Farby sú neutrálne, prevládajú kaki zelená, čierna, perlovo sivá a zakalená biela. Dlhé plážové šaty alebo kraťasy kombinované s pletenými dierovanými topmi sú to pravé.

Letná slávnosť – kolekcia Holly & Whyte

Toto je už jednoznačne prázdninová kolekcia s dokonalými kúskami pre letnú dovolenku. Kolekcia sa inšpirovala klasickým duchom amerického Hamptonu. Moderné detaily vytvárajú dojem atmosféry St. Tropez. Farebnú paletu tvoria predovšetkým biela a svieža námornícka modrá, červená, zelená, oranžová a dotyky neónu. Medzi vzormi dominujú prúžky a damaskové vzory.

Info:

Penelope Cruz je svetovo známa herečka pochádzajúca zo Španielska. Cruz vyhrala si získala pozornosť kritiky ešte v mladom veku, pre jej výkon vo filmoch “Jardin Jardin” a “Belle Epoque”. Narodila sa 28. apríla 1974 a hrala v mnohých úspešných amerických filmov, vrátane “Blow”, “Vanilla Sky” a “Nine”.

Penelope Cruz get the look

Penelope Cruz Lindex

Zdroj: Zuzana Špičková, SPOLU
Fotografie: SPOLU, fanpop.com