Jean Paul Gaultier pre Lindex

Prvé obrázky z kampane

Značka Lindex sa spojila so slávnym návrhárom Jeanom Paulom Gaultierom za účelom predstavenia jesennej kolekcie, ktorá nesie pečať a charakteristický podpis tohto návrhára. V súčasnosti sa na verejnosť dostávajú prvé tri obrázky kampane so slávnou Gaultierovou modelkou Karen Elson.

Jean Paul Gaultier kolekcia pre Lindex modelky

„Kolekcia predstavuje malé módne kúsky od Gaultiera, nesúce jeho typickú pečať, je však interpretovaná novým spôsobom. Vystihujú ju klasické námornícke pruhy, ale aj grafickejšie témy, na niektorých kusoch sa kombinujú s potlačou znázorňujúcou tetovanie, čo je môj najobľúbenejší motív“, hovorí Jean Paul Gaultier.

Kolekcia Jean Paul Gaultier pre Lindex obsahuje dámske a detské odevy, spodnú bielizeň, ale nechýbajú ani doplnky. Okrem potlačí sa kolekcia vyznačuje aj vypracovanými detailami, ako sú zipsy a klasické kónické tvary odkazujúce na jedinú a nehynúcu Madonnu.

Jean Paul Gaultier kolekcia pre Lindex

„Vytvorenie kolekcie, ako je táto, je výzvou, ale výzvou v tom najpozitívnejšom zmysle. Umožňuje mi to spoznať ľudí, s akými bežne nepracujem, tiež tvoriť oblečenie za ceny, ktoré si môže dovoliť každý“, hovorí Jean Paul Gaultier.

Už dvanásť rokov sa značka Lindex zúčastňuje na boji proti rakovine prsníka, tento rok venovala 10 % predajnej ceny za odevy z kolekcie Jean Paul Gaultier pre Lindex na výskum rakoviny prsníka. V kolekcii sa nachádza aj ružový náramok, z ktorého celý zisk putuje na výskum rakoviny prsníka.

Na Slovensku bude 10% z výťažku predaja kolekcie a zisk z predaja ružového náramku venovaný na podporu tých programov a projektov Ligy proti rakovine, cieľom ktorých je podpora a pomoc ženám, bojujúcim s rakovinou prsníka.

Jean Paul Gaultier kolekcia pre Lindex šaty

Kolekcia Jean Paul Gaultier pre Lindex sa spustí vo vybraných obchodoch Lindex a na webovej stránke lindex.com 8. októbra.

Info:

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch.

Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex, nájdete na www.lindex.com

Zdroj: www.lindex.com
Fotografie: www.lindex.com