Topánky si kupujte s rifľami

Pepe Jeans je značka známa svojimi rôznymi kolekciami. Ponúka oblečenie a doplnky pre ženy aj mužov. Rifle sú kvalitné, pohodlné a cenovo prijateľné. Vyrábajú sa v mnohých rôznych strihoch, štýloch a farbách. Vyznačujú sa nápaditým štýlom a motívmi, ktoré si obľúbili státisíce pravidelných zákazníkov po celom svete.

Pepe Jeans, to nie sú iba rifle. Ak sa rozhodnete kúpiť si rifle, môžete si k nim rovno kúpiť aj trendové topánky, ktoré vám zaručia, že v rifliach budete zladení a nikdy nestratíte originálny mladistvý vzhľad. Návrhári si dali záležať na detailoch, ktoré z každého páru robia jedinečný kúsok. Je iba na vás, aby ste ho mali vo svojom šatníku.

V roku 2008 šokoval Pepe Jeans verejnosť svojou kolekciou inšpirovanou Andym Warholom. Nohavice, šaty, tričká, košele, opasky s potlačou slávnych Warholovych umeleckých diel sa stali veľkým hitom.

Počas svojej existencie prepožičalo firme Pepe Jeans svoju tvár množstvo modeliek a známych tvárí, ako napríklad herec Ashton Kutcher, futbalista Cristiano Ronaldo, pilot formuly 1 Fernando Alonso a modelky Siena Miller, Natalia Vodianova či Kate Moss. Rovnako rifle Pepe Jeans dajú tvár vám. Stačí nájsť ten váš model.

40-ročné rifle. Že by ste si také neobliekli? To by ste urobili veľkú chybu. Rifle Pepe Jeans majú príbeh, ktorý napriek tým štyridsiatim rokom stále inšpiruje. Úspešná značka Pepe Jeans vznikla v roku 1973 v Londýne, keď istý podnikateľ oslovil Keňana Nitina Shaha, predavača na čerpacej stanici, aby sa stal manažérom komisionálneho predaja riflí. Pri tejto práci sa Shah naučil všetko o ich predaji a výrobe. Následne sa rozhodol spolu so svojimi dvomi bratmi otvoriť malý stánok s rifľami v západnom Londýne. Bol otvorený iba v sobotu, pretože všetci traja museli cez týždeň chodiť do práce.

Keďže ich výrobky boli veľmi kvalitné, čoskoro sa stali obľúbenými. Predaju sa začalo dariť a v roku 1975 mali bratia otvorené už štyri stánky s rifľami v Londýne. Postupne začali otvárať ďalšie a ďalšie butiky Pepe Jeans v Londýne a, samozrejme, aj v zahraničí. V súčasnosti je Pepe Jeans jedna z najprogresívnejších značiek, ktorá vyrába výrobky z denimu a oblečenie na voľný čas. Svoje obchody má v 80 krajinách po celom svete. Pepe Jeans je vedúcou značkou vo výrobe džínsového oblečenia a ovláda 25 % „džínsového“ trhu.

Pepe Jeans kampaň Londýn Temža

Pepe Jeans kampaň na ulici Londýna

Pepe Jeans kampaň Londýn loď

Info:

Zaujímavosťou značky je, že ani meno, ani priezvisko týchto troch bratov nie je Pepe, ako by sa pri prvom pohľade zdalo. Názov vznikol úplne iným originálnym spôsobom, a to pomerne veľmi jednoducho. Tieto dve slabiky, ktoré sú základom značky, sú totiž ľahko zapamätateľné a veľmi dobre sa písali predavačom na vystavené účtenky.

Zdroj: Zuzana Špičková, SPOLU
Fotografie: brandammo.co.uk, fagonerogue.comshion.com, robertgoddard.co.uk