Kto nevstúpil do wojas, nevie, čo je láska k topánkam

Ak ste ešte náhodou nevstúpili do predajne Wojas, urobte tak, určite neoľutujete. Na svoje si prídu dámy, páni, ale aj mladí ľudia, ktorí majú radi kvalitu, exkluzívny a nápaditý dizajn a to všetko za prijateľné ceny.

„Na slovenskom trhu nie sme žiadny nováčik. Výrobou a predajom obuvi vysokej kvality sme sa začali zaoberať už v roku 1990,“ začína svoje rozprávanie Silvia Skurčáková, vedúca predajne. „Už od začiatku sa spoločnosť Wojas Slovakia, s. r. o., vyznačovala dynamikou rozvoja, odvážnou stratégiou a flexibilitou. Snažili sme sa nájsť v našom sortimente dieru na trhu a podarilo sa. Svoj priestor sme si našli v atraktívnom dizajne, kvalitných materiáloch, precíznom spracovaní a to všetko za prijateľné ceny. Ale čo človek neurobí pre pohodlie svojich nôh?“ pokračuje v rozprávaní Silvia Skurčáková.

Keď sa nad tým zamyslíme, niečo na tom bude…

Ten, kto neskúsil pohodlné topánky, nevie nájsť odpoveď, prečo je počas dňa nesústredený, nekoncentrovaný, prečo sa mu nič nechce. Obuv prešla svojím dlhým vývojom. Už dávno neplnia topánky len ochrannú funkciu nôh. Dnes sú topánky módnym doplnkom a často aj šperkom. Kladieme na ne obrovský dôraz. A na to všetko vo Wojas myslia.

Aké sú ciele nenápadnej predajne s obuvou zn. Wojas?

„Ten, kto si u nás raz kúpil topánky, obyčajne sa k nám vracia. A o to ide. Naším cieľom je splniť očakávania našich zákazníkov a neustále rozširovať ich okruh,“ kladie dôraz Silvia Skurčáková.

„Ale ani to nám nestačí. Chceme, aby naši zákazníci vedeli, že vernosť si zaslúži odmenu. A my verných odmeňujeme v rámci vernostného programu.“ Už ste sa obuli do novej sezóny? Ak nie, je čas začať sa rozhliadať. Po dlhej zime treba dopriať svojim nohám komfort a pohodlie. V predajni Wojas, u nás v Poluse, si určite príde na svoje každý, kto ju navštívi. Nová kolekcia Jar/leto 2013 je opäť inšpiratívna. Dnes je trendom kúpiť si topánky a k nim doladiť všetko ostatné. Buďte trendoví a príďte do Wojas.

Ak patríte medzi tých, čo radi kávičkujú v nákupných centrách, skôr, ako sa vyberiete do Polusu hľadať predajňu Wojas, pozrite si novinky a sortiment na www.wojas.sk.

A na záver jedna dobrá rada

Aj topánky majú dušu, ak ste na to doteraz neprišli, otvorte dvere na Wojas predajni a uvidíte, že jej sortiment vám vyčarí úsmev na tvári a pohladí vnútro. Skrátka, určite práve tu pookrejete a pri pohľade na sortiment nájdete práve tu svoju spriaznenú dušu. Ak aj vy chcete patriť k ľuďom, ktorí kráčajú a zľahka sa usmievajú, tak potom musíte začať chodiť do Wojas. Táto predajňa vám totiž vyčarí úsmev na tvári. Najskôr, keď do nej vstúpite, pohladíte oko, no a keď odídete v topánkach z tejto dielne, tak vtlačíte na svoju tvár pečať blaženosti. Stanete sa neprehliadnuteľným, lebo sa začnete usmievať a v dnešnom sivom svete je to malý zázrak.

Wojas dámske topánky

Wojas pánske topánky

Zdroj: Zuzana Špičková, SPOLU
Fotografie: SPOLU