Módna obuv Jeseň – Zima 2014/15

Pretože milujeme módu. Nová móda prináša maximálne množstvo kontrastov. Aktuálnym trendom preto dominujerozmanitá hra s protikladmi: tesne priliehajúci strih verzus nadmerné veľkosti, elegantné retro verzus progresívny štýl budúcnosti, chlapčenský verzus dievčenský vzhľad, tvíd verzus šifón, pohodlnápletenina verzus vamp štýl, cigánska princezná verzus uhladená puritánka, elegancia verzus excentrickosť, neoprén verzus koža, asymetria verzus priame línie… to je len niekoľko nových prúdov.

Pretože milujeme obuv.

Deichman jesen - zima 2014-15 obuv

Trendy v módnej obuvi na sezónu Jeseň / Zima 2014/15

Novými hviezdami nadchádzajúcej sezóny sa znovu stávajú vysoké čižmy! Nová generácia vysokých čižiem je presvedčivá vďaka svojej neuveriteľnej štýlovej rozmanitosti: či už ide o dámske elegantné polovysoké varianty, ako sú polovičné čižmy, šnurovaciu obuv s trendovým maskulínnym vzhľadom, sofistikovanú obuv v štýle „chelsea“ s nenápadným charakterom, alebo sexy členkovú obuv –všetko sú kľúčové kúsky novej jesennej módy!

Deichman jesen - zima 2014-15 obuv kozusina

Popritom sa do popredia dostáva aj športová obuv a aktuálne trendy dávajú zelenú aj klasickým lodičkám a nízkej obuvi. Nové levice salónov sa ukazujú najmä v čiernej farbe, ktorá je tento rok jednoducho trendovou farbou pre sezónu Jeseň / Zima. Okrem nej sa objavujú aj hnedé alebo sivé tóny. Farebnú striedmosť dokonale dopĺňajú nielen materiálový mix, aplikácie ako prešívanie či pletenina, ale aj zipsy, pracky a kovové reťaze.

Deichman jesen - zima 2014-15 nizke cizmy

Nákup chytro a luxusne.

Obuv, všade kam sa pozrieš… tak to vyzerá u značky Deichmann, nad ktorej ponukou v 58 predajniach v Slovenskej republike a v online shope zajasá srdce každého milovníka módy! Trendové modely na nadchádzajúcu sezónu Jeseň / Zima nájdete v predajniach Deichmann ako vždy za výhodné ceny.

Deichman jesen - zima 2014-15 rozna obuv

Nové top trendy v módnej obuvi:

  • NÍZKE ČIŽMY: Absolútny módny hit! Nízke čižmy sú perfektným riešením na prechodné obdobie s chladnými, ale ešte nie extrémne zimnými dňami. Ich úzka holenná časť bude zaručene ozdobou štíhlych nôh!
  • ČLENKOVÁ OBUV I: Kto si myslel, že v tomto prípade ide o krátkodobý trend, ten sa proste mýlil! Nízky variant obľúbenej členkovej obuvi má totiž svoje miesto v prvých radoch isté!
  • ČLENKOVÁ OBUV II: Nie div, že práve táto obuv patrí medzi najlepšie základné vybavenie. Či už sú dôvodom mierne zimy, alebo jednoducho prianie nosiť v chladnom období len obuv so sexy nádychom – členková obuv je pripravená… tu musíte mať!
  • OBUV V ŠTÝLE CHELSEA: Pôvodne pánska obuv dobyla s konečnou platnosťou dámsky sveta táto obuv vás nadchne svojou pohodovou a klasickou zdržanlivosťou. Tento rok skutočne v nespočetných variantoch – aj s blokovým podpätkom!
  • RAFINOVANÉ PODPÄTKY: Milovníčky vysokých podpätkov môžu zostať pokojné – i na zimné obdobie je k dispozícii celý rad skvelých kúskov, ktoré vynikajú ženskou zvodnosťou a rafinovanosťou.V lodičkách i nízkej obuvi budete hviezdou každej párty!
  • ŠNUROVACIA OBUV: Ďalší top trend, ktorý má pôvod v JEHO skrinke na obuv! Teraz je to ICH uvoľnený outdoorový štýl, ku ktorému sa prostredníctvom šnurovacej obuvi s plochou podošvoua čiastočne rustikálnym vzhľadom hlásia trendov znalé obyvateľky veľkomiest!
  • ŠPORTOVÝ ŠTÝL: Absolútne nenahraditeľným prvkom na túto jeseň sú definitívne tenisky „sneakers“! Tohtoročná móda sa celkovo nechala výrazne inšpirovať športovým štýlom… Dynamická elegancia, ktorá podčiarkne mladistvý vzhľad… Milujeme ich!
  • KOŽENÁ OBUV: Kožené nízke a vysoké čižmy sú kúsky, ktoré nesmú chýbať v žiadnej skrinke na obuv. Sú hravo elegantné aj žensky zvodné… V čiernej alebo koňakovej farbe upútate pozornosť!
  • PÁNSKA OBUV: Módne trendy v pánskej obuvi sa tentoraz prikláňajú ku klasike! Elegantná biznis obuv v klasickom štýle je stále povinnou výbavou, zatiaľ čo ležérny štýl je vďaka pohodovému prešívaniu výrazne uvoľnenejší.

Deichman jesen - zima 2014-15 modelka
Zdroj: PR DEICHMANN Slovenská republika,Deichmann
Fotografie: DEICHMANN