TAKKO Fashion, móda plná farieb

Aktuálne módne trendy sú plné farieb a vzorov. Dominujú tóny sýtej modrej, ružovej, svetlozelenej, karamelovej či čiernej, nechýbajú však ani pastely často kombinované s neutrálnymi tónmi.

Vo vzoroch dostala priestor abstrakcia, ale aj kvetinové potlače. Tentoraz nie sú krikľavé, neónové, ale skôr s dôrazom na romantickosť, nežné alebo melancholické.

Abstraktné motívy dobre vyniknú predovšetkým v kombináciách so spomenutou čiernou a bielou.

Na túto módnu vlnu nadviazala aj značka Takko, v ktorej nájdete množstvo zaujímavých kúskov za vynikajúce ceny.

Kvetové TopánkyKvety aj na nohy

Aj ten najjednoduchší outfit oživia baleríny alebo topánky na vyššom podpätku s farebnou kvetovanou potlačou. Tomuto trendu sa v tejto sezóne nevyhli ani športové značky či voľnočaso-vá pohodlná obuv.

Špička, tak znie zásada v našej skrini na topánky. Špicaté topánky sú v tejto sezóne neodmysliteľné. Predovšetkým špicaté baleríny!

S divokými vzormi, pekne zdobené a z jemných materiálov – to sú naši miláčikovia sezóny.

Info:

„Daj si semišové topánky,“ znie aktuálna výzva pre mužov, ktorí sa vyznajú v móde. Popri modrej, hnedej a béžovej z radu osviežujúco vyčnieva aj zelená ako trendová farba. Či už sú to topánky v štýle Brogue, topánky na šnurovanie alebo členkové topánky v štýle Desertboots – záleží na detailoch, ako sú pestré podrážky a šnúrky Q v kontrastných farbách.

Zdroj: actual G – Leto 2014, Aktuality z obchodného centra Galéria Shopping