Doutzen Kroes: Modelka alebo modelová matka?

Svetovo známa modelka Doutzen Kroes (29) sa rozhodla nechať zažiariť svoju prirodzenú krásu, keď sa rozhodla stráviť deň voľna bez make-upu a so svojim 3-ročným synom Phyllonom.

Anjel Victoria’s Secret Doutzen nedávno poskytla interview pre New York Post, kde priznala že sa občas cíti previnilo kvôli technikám používaným v módnom priemysle, ktoré oberajú bežné ženy o sebavedomie.

“Vždy vravievam že nevyzerám ako na fotografiách” nechala sa počuť modelka. Ako žartom dodala, niektoré z jej magazínových fotografií sú upravené do takej miery, až sa sama nepoznáva: “Občas sa po prebudení pýtam, kto je ten cudzinec v zrkadle mojej kúpeľne?”

Blond mama Doutzen je známa svojou angažovanosťou za presadzovanie ideálu zdravej postavy a neverí v zhadzovanie kíl kvôli nutnosti vtesnať sa do nerealisticky úzkych kúskov oblečenia.

Info:
Doutzen Kroes je holandská modelka a herečka. V roku 2008 sa stala anjelom Victoria’s Secret, so značkou však spolupracovala od roku 2004. Debutovala v holandskom filme Nova Zembla, berie lekcie herectva v New Yorku a údajne chystá sa účinkovať aj v ďalších filmoch. Doutzen je vydatá za holandského DJ-a Sunneryho Jamesa, s ktorým má syna menom Phyllon Joy Gorré.

Doutzen Kroes  na prehliadke Victoria's Secret v New Yorku

Zdroj: dailymail.co.uk
Fotografie: dailymail.co.uk