Košeľa ako vyjadrenie vašej osobnosti

Tak ako nie je oblek ako oblek, ani košeľa nie je ako košeľa. Iba naozaj kvalitná košeľa zdôrazní a doplní oblek pána dokonalého. Iba skutočne kvalitná košeľa môže byť vyjadrením vašej osobnosti, vášho životného štýlu a úspechu. Ak oblek šitý na mieru je vašou druhou kožou, tak košeľa je takmer súčasťou tej prvej. S Tailor Made zistíte, že luxus originálu, kvality a pohodlia si môžete dovoliť.

Špičková kvalita za príjemnú cenu

Nie je jednoduché vybrať si košeľu, ktorá vám sadne a budete sa v nej cítiť v každej situácii komfortne. V Tailor Made vám najlepšie pomôžu zorientovať sa v materiáloch, strihoch a tiež vo veľkostiach. Zakladateľ značky Andreas Kreutz vie, aké dôležité je správne vybratý oblek podčiarknuť dokonale vybranou košeľou. Tailor Made vám ponúka nielen konfekčné košele v najvyššej kvalite, ale aj košele na mieru. Je len na vás, aby ste si vybrali medzi takmer nekončiacim výberom materiálov, strihov, druhov a v neposlednom rade aj doplnkov.

Ak sa rozhodnete pre konfekčnú košeľu, treba mať na pamäti, že kľúčový je správny výber veľkosti. Spravidla sme všetci nekonfekční, ale konfekčné veľkosti vznikajú z meraní populácie, po ktorých sa urobí štatistický priemer fyzionómie ľudí. Pri košeliach určuje konfekčnú veľkosť obvod goliera v cm. V rámci konfekcie ponúka Tailor Made nemeckú značku eterna. Tá je známa svojou vysokou kvalitou materiálu, širokou ponukou látok, vzorov a strihov. Eterna je vyrobená zo 100% bavlny, ktorá je špeciálne upravená bez ďalších materiálových prímesí.

Táto úprava vám zaručí výrazne menšiu krčivosť a jednoduché žehlenie – Non Iron, prípadne Easy Care, čo oceníte pri starostlivosti o tento trendový kúsok. Aj keď stále hovoríme o konfekčných košeliach, posúvame sa k luxusu 100% bavlny. Takáto košeľa je jemná, mäkká, komfortná, a najmä priedušná a vo vašom šatníku môže mať svoje miesto už od 59 eur. Ak je vám stále málo, poďme ešte ďalej. Eterna sa vám prispôsobí pri modeloch „Dynamic Cotton“ aj elasticitou, ktorú nespôsobí pridanie elastanu, ale spôsob tkania. Takže stále si užívate čistú bavlnu. Košele sa totiž vyrábajú z najkvalitnejšej bavlny označovanej Swiss cotton. Pri výbere konfekčnej košele sa môžete orientovať v rámci sezónnej kolekcie, ktorá sa nikdy neopakuje a dáva vám príležitosť očariť vaše okolie trendovým kúskom, alebo siahnuť po širokej ponuke permanentných modelov.

Zaujímavosťou je, že business košeľa číslo jeden v Nemecku sa vyrába na Slovensku. V časoch, keď sa väčšina konfekčných košieľ vyrába v Ázii a v Afrike, je práve výroba na Slovensku zárukou vysokej kvality.

Nechajte sa rozmaznávať luxusom

Ste jedinečný, náročný, nebojíte sa byť sám sebou a viete, že exkluzivita zvyšuje vašu hodnotu? Tak práve vy sa stanete závislým od košieľ šitých na mieru v Tailor Made. Skúsený a milý personál vám garantuje absolútny originál v talianskom dizajne. Ak ešte dizajn doplní kvalita egyptskej a pima bavlny, nebudete chcieť svoju novú košeľu vyzliecť. Buďte však náročný. „Je mimoriadne dôležité, u koho si dáte košeľu na mieru šiť, kto vás bude merať, akým spôsobom bude s vami komunikovať.

To je kľúčové preto, aby košeľa bola podľa predstáv zákazníka,“ hovorí majiteľ Tailor Made Andreas Kreutz. Košeľa na mieru nemá strih ani veľkosť, šijú vám ju na telo podľa vašich požiadaviek a preferencií. Z hľadiska komfortu je košeľa na mieru neporovnateľná s konfekčnou košeľou. Pri oblečení šitom na mieru platí: „Tam, kde končia tie najlepšie konfekčné značky, tam sa začína ten pravý luxus a komfort oblečenia ušitého len pre vás,“ zdôrazňuje majiteľ Tailor Made. Tomuto luxusu zodpovedajú najkvalitnejšie materiály, výber zo 650 druhov látok rôznych vlastností či hrúbok. Pri látkach tejto kategórie je 2ply, čiže dvojitá priadza samozrejmosťou. Rovnakou samozrejmosťou je aj možnosť vybrať si z druhov tkania látky – popelín, twill, oxford, natté, chevron, piquet či žakárový vzor. Keď zvládnete výber látky, pokračujete výberom goliera, manžiet, légy, štepovania, gombíkov. A originál si dotvoríte vlastným monogramom alebo logom. Tailor Made šije košele na Slovensku a približne za tri týždne si môžete do obleku šitého na mieru obliecť aj vašu originálnu košeľu.

Tailor Made butik

Tailor Made Penrose

Tailor Made na mieru

Zdroj: Zuzana Špičková, SPOLU
Fotografie: tailormade.sk